Зустріч із делегацією посольства Держави Ізраїль в Україні провів перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко. У ході зустрічі було представлено нового директора Ізраїльського культурного центру у місті Харків Пана Марка Гольдмана, а також визначено подальші напрями співпраці.

Так, перший заступник голови облради зазначив, що вже протягом трьох років спостерігається активна динаміка офіційних контактів на найвищому рівні між Україною та Ізраїлем. Ведеться активна співпраця у галузях медицини та науки і освіти.

За плідну діяльність та виведення діяльності Центру на новий кращий рівень подякував Віктор Коваленко попередньому директору Ізраїльського культурного центру, нині голові Департаменту освітніх програм «Натіва» при канцелярії Голови Уряду Держави Ізраїль Алісі Лідерман.

Пані Ліндерман також подякувала за ефективну співпрацю й додала: «Дуже приємно було працювати з вами. Впевнена в тому, нові керівники Центру зможуть організувати нові цікаві проекти тут і ще більше розвивати зв'язок між Ізраїлем і Харківською областю. Дякую за можливість познайомити харків'ян з Ізраїлем. Я дуже рада цьому».

Новопризначений Директор Ізраїльського культурного центру Харків, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Марк Гольдман подякував за теплий прийом в області. «Як тільки ми приїхали до Харкова - потрапили на святкування Дня прапора, що нас вразило. Це задає певний рівень, блиск в очах і натхнення працювати. Хотілося б продовжувати на цій хвилі - розвивати культуру, працювати з молоддю».

Серед планів діяльності, зауважив він, організація виставок сучасних Харківських художників і майстрів в Ізраїлі і організація зустрічних заходів в Харківській області; розвиток програм обміну досвідом викладацького складу і студентів вишів області з викладачами університетами Ізраїлю, а також організація стажувань для молоді Харківщини у Ізраїських закладах та установах.

Сторони також обговорили перспективи співпраці в сфері сільського господарства, можливості розвитку проекту і створення в області спільного навчально-практичного реабілітаційного центру для військових.  Марк Гольдман також висловив зацікавленість у спільних програмах у сфері освіти.

Під час спілкування радник посольства Держави Ізраїль в Україні Фелікс Гурвіч підкреслив, що саме у Харківській області вони зустрічають найбільшу підтримку та сприяння продуктивній роботі.

IMG_9076
IMG_9101
IMG_9077
IMG_9138
IMG_9123
IMG_9106
IMG_9182
IMG_9188
IMG_9147
IMG_9149
IMG_9167
IMG_9169
IMG_9171
IMG_9192
IMG_9228

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я