У Будинку рад відбулася зустріч представників області та делегації Громадського Союзу «Регіональний Комітет чорнобильців Західної Грузії». Харківську обласну раду представляли керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Клименко, голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО Володимир Святаш та депутат обласної ради Денис Дорожкін.

Сторони зустрілися для обговорення питань щодо медичної допомоги та соціального захисту громадян, які приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, в Харківській області та Західній Грузії.

Сергій Клименко відзначив співпрацю Харківщини та Грузії у агропромисловій та культурній галузях, та підкреслив, що сторони мають теплі та продуктивні взаємини.

«По-перше, дякуємо за те, що ви підтримуєте нас у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності країни. Тема нашої зустрічі сьогодні пов’язана з Чорнобилем. За нашими даними, у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС брали участь понад дві тисячі громадян Грузії, ви підтримали нас і у цю нелегку годину», - сказав керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Володимир Святаш зазначив, що Харківщина знаходиться на лідуючих позиціях серед областей України у галузі соціального захисту. На Харківщині мешкають 21 тисяча ліквідаторів аварії. Також у регіоні діють дві обласні програми «Пільгове медичне обслуговування  осіб, постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи» та «Комплексна програма захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки».

Цьогоріч виділено й у 1,4 рази коштів більше на санаторно-курортне лікування чорнобильців – 14,2 млн грн.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість співпраці у сфері оздоровлення ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

«У ході візиту на Харківщину ми відвідали Обласний диспансер радіаційного захисту населення, де відзначили високі стандарти діагностики та якісне оснащення. Ця зустріч, вважаю, важлива для розвитку нашої подальшої співпраці. Зокрема, нам було б цікаво, щоб чорнобильці з Грузії проходили діагностику у Харкові, а мешканці Харківської області мали можливість пройти оздоровлення у Грузії»,  -  розповів голова Громадського Союзу «Регіональний Комітет чорнобильців Західної Грузії» Джамбул Джікія.

Окрім того, представники делегації підкреслили, щорегіони Грузії зацікавлені у підписанні угоди про співпрацю із Харківською областю.

IMG_3718
IMG_3738
IMG_3693
IMG_3725
IMG_3722
IMG_3698
IMG_3704
IMG_3746
IMG_3703
IMG_3713
IMG_3676
IMG_3714
IMG_3711
IMG_3708
IMG_3734
IMG_3765
IMG_3753

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я