Урочистий прийом з нагоди відкриття Почесного консульства Грузії відбувся у Premier Palace Hotel Kharkiv. На святкове прийняття прибули Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, директор Департаменту державного протоколу Міністерства закордонних справ України Ольга Чубрикова, Почесний консул Грузії в Харкові Олександра Чихладзе, депутати Харківської обласної ради, керівництво Харкова, очільники консульських установ міста, представники грузинської діаспори.

Олександра Чихладзе, звертаючись до колег, висловила наміри активно й напружено працювати для того, аби багатонаціональний Харків, отримавши консульство Грузії, збагатився грузинськими традиціями та культурними акцентами, мав підгрунтя для пожвавлення двосторонньої ділової активності. Пані консул пообіцяла докласти зусиль до розширення туристичного потенціалу Харківщини та формування позитивного іміджу краю.

Нового консула тепло привітав Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, побажавши досягнути висот у дипломатичній кар’єрі, свідченням чому буде ще тісніше представлення Грузії у Харкові і Харкова у Грузії.

«Дипломатія – тонка наука, в якій найменший нюанс має вагу. Коли вона на високому рівні, то в результаті отримуємо прекрасну симфонію, продуктивний діалог та справжню школу життя. Зичу новому консулу бути уважною до деталей на шляху реалізації усіх своїх масштабних задумів».

Пан Посол висловив переконання у тому, що Почесне консульство Грузії у Харкові, яке стало першим в Україні, зблизить дві держави, що дуже схожі своєю щирістю, гостинністю, прагненням допомогти й підтримати у скрутні моменти.

Депутати обласної ради передали пані Чихладзе вітання від голови обласної ради Сергія Чернова та запевнили у підтримці усіх ініціатив консульства, спрямованих на розбудову Харківщини та поліпшення її міжнародного іміджу.

IMG_3969
IMG_4044
IMG_4047
IMG_4088
IMG_4089
IMG_4021
IMG_4110
IMG_4145
IMG_4119
IMG_4148
IMG_4154
IMG_4169
IMG_4325
IMG_4262
IMG_4328
IMG_4400
IMG_4528
IMG_4166
IMG_4585

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я