За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

На розгляд комісії було винесено понад 580 звернень громадян, які опинилися у скрутному матеріальному положенні чи потребують допомоги у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Усього, за результатами розгляду заяв, адресна грошова допомога громадянам буде направлена у розмірі близько трьох мільйонів гривень. Виплати здійснюватимуться з обласного бюджету.

Допомогу отримають громадяни, які потребують вартісного лікування, в тому числі онкозахворювань, а також хірургічного втручання, зокрема, із заміни кришталика при катаракті та ендопротезуванні.  

Крім того, одноразову матеріальну допомогу буде надано трьом сім’ям загиблих у зоні АТО, дев’яносто трьом учасникам антитерористичної операції й мешканцям області  для вирішення соціально-побутових питань. Максимальний розмір одноразової адресної грошової допомоги складає 20 тис грн.

Загалом з початку цього року комісія розглянула 8170 звернень, що у 1,5 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року,  та надала матеріальну допомогу на суму 38,6  млн грн.

IMG_8318
IMG_8283
IMG_8303
IMG_8276
IMG_8287
IMG_8289
IMG_8297
IMG_8299
IMG_8306
IMG_8313

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я