14 вересня в Будинку письменників члени російської делегації - учасники першого українсько-російського літературного фестивалю зустрілися з харківськими письменниками. З харківської сторони зустріч була організована головою Харківської організації Національного Союзу письменників України, поетом Іваном Перепеляком. Зустріч, підсумком якої стали домовленості про співробітництво, відновлення й зміцнення культурних зв’язків між двома народами, які за останнім часом трохи ослабнули, пройшла в теплій дружній атмосфері.

15 вересня російських поетів і письменників чекали в бібліотеці ім. В. Короленко й у Будинку вчених. На зустріч із ними прийшли письменники, викладачі російської літератури, вчені-філологи. Будівля, у якій сьогодні розташований Будинок вчених, побудував видатний харківський архітектор О. Бекетов, тому для письменників була організована невелика екскурсія.

Виступаючи на зустрічах, письменник - прозаїк, голова делегації письменників Росії Валерій Ганічев підкреслив, що метою фестивалю він вважає відновлення духовної єдності двох народів, що мають загальну, тісно зв’язану історію, єдину православну віру. Саме в православ’ї бачить відомий російський письменник той об’єднуючий і надихаючий фактор, завдяки якому виникла й розвивалася східнослов’янська цивілізація. Саме у відродженні духовності за допомогою справжньої літератури, як мистецтва, майбутнє російського й українського народів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я