23 вересня в м. Чугуїв відкрився традиційний Слобожанський ярмарок. В урочистому відкритті ярмарку взяли участь голова Харківської обласної ради В. Салигін, голови облдержадміністрації А. Аваков, райдержадміністрації Ю. Прав, Чугуївський міський голова Г. Мінаєва, Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджану Т. Алієв, Надзвичайний та Повноважний Посол Казахстану А. Жумбаєв, представники посольств Росії, Білорусії, Лівії, Угорщини, США, Туреччини, офіційні делегації регіонів-побратимів.

Вітаючи присутніх, голова Харківської обласної ради Васілій Салигін зазначив, що Слобожанський ярмарок, який було започатковано кілька століть тому, і сьогодні є справжнім святом для Харківщини, для всіх, хто працює на землі. Він також висловив подяку всім жителям Чугуєва, завдяки працьовитості та гостинності яких відбулась ця визначна подія.

Чугуївський міський голова Галина Мінаєва зазначила, що Чугуїв не випадково було обрано місцем проведення ярмарку, адже ярмарки тут проходять з XVIII століття. Вона привітала присутніх зі святом і побажала приємного відпочинку.

Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської республіки в Україні Талят Алієв висловив впевненість, що дух творчості та порозуміння, яким сповнений ярмарок, стане оплотом дружби двох народів та їх процвітання.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Казахстан Амангельди Жумабаєв підкреслив особливе місце, яке займає Харківщина в торгівельних відносинах між двома країнами. За його словами, десята доля продукції, що випускаються на Харківщині, йде у Казахстан.

По закінченні офіційної частини В. Салигін пройшов торгівельними рядами, подивився на зразки традиційної слобожанської творчості, поспілкувався з учасниками та гостями ярмарку.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я