З 21 по 25 вересня в Любліні (Польща) і у Львові (Україна) пройшла Міжнародна конференція «BRІT VІІІ «Сусіди, громадяни й границі. Побудова геополітичних взаємин і співтовариств». У ній взяли участь експерти зі США, Канади, Франції, Німеччини, Великобританії, Нідерландів, Швеції, Фінляндії, Італії, Російській Федерації й України, а також представники провідних університетів Європейського Союзу.

Конференція була організована Центром європейських регіональних і локальних досліджень Варшавського університету й Департаментом географії Вільного університету м. Берліна за підтримкою Люблінського університету.

Основна мета конференції - розгляд і обговорення нових умов партнерства у зв’язку з розширенням Європейського Союзу й початком європейської політики сусідства, у якій з 2007 року запланована участь України. При цьому конструктивна роль російсько-українського прикордоння в стабільному й процвітаючому розвитку Європи відзначена в підсумкових матеріалах конференції.

Також у рамках окремої сесії конференції, що називалася «Україно-російський кордон й прикордоння», особлива увага була приділена співробітництву між Харківською й Білгородською областями й єврорегіону «Слобожанщина». З доповіддю про перспективи прикордонного економічного й гуманітарного співробітництва виступив в.о. голови виконкому Ради керівників прикордонних областей Республіки Білорусь, Російської Федерації й України, радник голови Харківської обласної ради по прикордонному співробітництву Олексій Кірюхін.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я