У Будинку рад відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем, Генеральним консулом ФРН Вольфгангом Мьоссінгером, Почесним консулом ФРН у Харкові Тетяною Гавриш. Харківську обласну раду представляв перший заступник очільника ради Віктор Коваленко.

В ході зустрічі обговорювались перспективи розвитку економічної співпраці та реалізації обопільних проектів; йшлося про необхідність дотримання принципів демократії під час проведення президентських та парламентських виборів.

Пан Посол також цікавився процесом децентралізації та станом об’єднання територіальних громад в регіоні.

Віктор Коваленко зауважив, що «Харківщина дбає про те, щоби новостворені громади були самодостатніми та фінансово спроможними. Відтак, акцент завжди на тому, аби громади могли самостійно впроваджувати якісні зміни. І громадам Харківської області це вдається. Кожна з них не лише ретельно підходить до процесу бюджетування, але й заручається підтримкою міжнародних партнерів та донорів. Працюємо також над постійним підвищення кваліфікації управлінців ОТГ».

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель підтвердив правильність цього шляху. Він також зазначив, що Посольство постійно контактує у цьому питанні з Мінрегіоном, всіляко підтримуючи освітні проекти для зміцнення кадрового потенціалу управлінської ланки громад.

Присутні обговорили також заходи безпеки під час матчу «Айнтрахт Франкфурт» -«Шахтар», що відбудеться 14 лютого на стадіоні «Металіст» у Харкові. Німецьку сторону було запевнено, що 2,5 тисячі вболівальників, які прибудуть до Харкова отримають задоволення від свята спорту, оскільки Харківщина має досвід з проведення масових видовищних заходів міжнародного класу.

Довідково

Протягом січня-листопада 2018 року зовнішньоторговельний оборот Харківської області з Німеччиною склав 153 млн. дол. та збільшився на 9% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

За січень-листопад 2018 року експортні поставки харківських підприємств до Німеччини склали 35,6 млн. дол. та збільшились на 20,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Імпортні поставки протягом січня-листопада 2018 року склали 117,4 млн. дол. США та збільшились на 6,0% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 роком.

Станом на 01 жовтня 2018 року обсяг іноземних інвестицій з Німеччини в Харківську область склав 7,7 млн. дол. США.

19 закладів вищої освіти Харківської області мають 70 Угод про співробітництво з 65 відповідними установами Німеччини.

IMG_7868
IMG_7854
IMG_7901
IMG_7858
IMG_7876
IMG_7884
IMG_7880
IMG_7903
IMG_7988
IMG_7895
IMG_7921
IMG_7974
IMG_7937

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я