У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, під час котрого депутати розглянули питання щодо освоєння коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у минулому році та розподіл коштів фонду на 2019 рік. Участь у засіданні взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

За словами директора департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Сергія Магдисюка, минулого року з обласного фонду було профінансовано проектів на суму понад 82 млн грн, що складає 90% від річного плану.

Кошти здебільшого були направлені на розробку проектно-кошторисної документації для впровадження проектів з очищення навколишньої середи; реконструкції очисних споруд,  насосних та каналізаційно-насосних станцій, самопаливних колекторів; придбання сміттєвозів, вакуумних машин тощо.

Депутати також були поінформовані щодо необхідності фінансування об’єктів ремонту та будівництва за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Так, у 2019 році за коштами фонду планують впроваджувати сімнадцять проектів на суму 64 млн 383 тис грн у районах області.

Зокрема, 19 млн грн заплановано направити на реконструкцію очисних споруд каналізації Малоданилівської селищної ради Дергачівського району; 6 млн грн – на капітальний ремонт частини каналізаційного напірного колектору протяжністю 800 метрів крізь річку Берестовенька в селі Наталине Красноградського району; 6 млн грн на реконструкцію очисних споруд у смт Есхар Чугуївського району; 5 млн грн на реконструкцію каналізаційного колектору у місті Чугуїв та 6 млн 510 тис грн на реконструкцію дільниці ІІ Орджонекідзевського колектору.

Заслухавши інформацію, члени комісії затвердили проект  розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік та погодили винесення питання на розгляд чергової сесії Харківської обласної ради, що відбудеться 28 лютого.

IMG_8706
IMG_8707
IMG_8759
IMG_8738
IMG_8715
IMG_8729
IMG_8718
IMG_8756
IMG_8720
IMG_8732
IMG_8733
IMG_8742
IMG_8746

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я