17 жовтня близько 800 працівників заводу ДП «Хімпром» зібрались на мітинг біля заводоуправління, організований профспілковим комітетом підприємства на чолі з депутатом Первомайської міської ради Ігорем Барановим. На мітингу також були присутні в.о. гендиректора ДП «Хімпром» Ю. Пастернак, Первомайський міський голова С. Теплицький, заступник начальника управління економіки облдержадміністрації О. Гусляков, головний інженер заводу, депутат обласної ради В. Котовчихін.
 
Головні вимоги учасників мітингу – налагодження газопостачання, пуск заводу, виплата заробітної плати. Працівники заводу тримали плакати: «Ситий голодного не розуміє», «Заводу – газ, народу – роботу», «Трудовому колективу – роботу та зарплату».
 
Генеральний директор ДП «Хімпром» Ю. Пастернак поінформував учасників мітингу про переговори, які тривають із ДК «Газ України». За його словами підприємство може отримати промисловий газ не раніше ніж за один або півтори тижні, а виплатити заробітну плату зможе не раніше Нового року.
 
Первомайський міський голова С. Теплицький наголосив, що ситуація на підприємстві вкрай негативно впливає на життєдіяльність міста. Він повідомив, що планує найближчим часом зустрітися з Прем’єр-міністром В. Януковичем і особисто передати йому листа про складну ситуацію на ДП «Хімпром».
 
За підсумками мітингу було прийнято резолюцію, в якій викладені вимоги учасників акції: вивести підприємство зі списку №2, затвердити до 24 грудня 2006 р. план розвитку заводу, забезпечити газопостачання та виплату заробітної плати. При невиконанні останнього пункту до 1 листопада 2006 р. працівники заводу провести пікетування облдержадміністрації, надіслати делегацію для пікетування в Київ.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я