18 жовтня відбувся особистий прийом громадян головою Харківської обласної ради Васілієм Салигіним. Серед звернень, що поступили до голови обласної ради, була колективна заява мешканців села Лісне Дергачівського району.
 
Жителі села Лісне пожалились В. Салигіну на те, що їхні неодноразові звернення до голови сільської ради та обласного керівництва з проханням надати їм дозвіл приватизувати земельні ділянки для подальшої забудови тривалий час не дають жодного результату.
 
Для того, щоб розібратися з ситуацією та допомогти людям, голова обласної ради Васілій Салигін вирішив провести в с. Лісне нараду з головою райдержадміністрації Дергачівського району, головою районної ради, начальником міліції, прокурором району та начальником обласного управління земельних ресурсів. Нарада пройде в суботу, 21 жовтня.
 
«Розумію, що там відбувається свавілля, ущемлені права місцевих жителів. Можливо, там навіть проглядається елемент корупції. Думаю, після цієї наради права жителів с. Лісне будуть відновлені, - підкреслив Васілій Салигін. - Я виїду на місце і ми розберемося. Обіцяю зробити все, щоб людям дали землю, яка по праву належить тим, хто на ній працює».

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я