Проводячи в Лозівській міській раді прийом громадян, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов дослухався до всіх звернень мешканців краю. Найскладнішими були ситуації, пов’язані з лікуванням – кілька людей потребували допомоги у боротьбі з онкологією.

Очільник обласної ради співчуваючи громадянам на місці контактував із спеціалізованими медичними установами Харкова й вирішував питання проведення лікування для жителів району, говорячи, що «на Харківщині та й загалом в Україні темпи росту злоякісних ракових захворювань зростають. Це ставить перед владою нові виклики, які ми обов'язково здолаємо».

Були й інші випадки, що стосувалися лікування: зверталися до голови обласної ради для отримання допомоги у лікуванні дитини в багатодітній родині, а також у проведенні операції та реабілітації після отриманих поранень в зоні АТО.

Так, 23-річного хлопця було тяжко поранено під час виконання завдання у зоні АТО, він потребував надшвидкого хірургічного втручання, в наслідок чого бійця було миттєво транспортовано гелікоптером. Наразі хлопець прикутий до ліжка, потребує реабілітації та матеріальної допомоги. Бажаючи підтримати захисника України, Сергій Чернов передав людям, які опікуються хлопцем, від себе особисто 10 тис грн.

Окрім того, мешканці Лозівщини порушували і питання суспільного спрямування, як от облаштування спортивної зали енергозберігаючими вікнами, ремонт дороги, благоустрій території. Сергій Чернов обіцяв докласти максимум зусиль, аби всі звернення громадян були вирішені позитивно.

IMG_5911
IMG_5889
IMG_5914
IMG_5924
IMG_5891
IMG_5935
IMG_5941
IMG_5989
IMG_5947

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я