Обласний міні-проект з такою назвою буде впроваджуватися у Лозівській дитячій художній школі, яку сьогодні відвідав голова обласної ради Сергій Чернов. В рамках проекту, що став переможцем конкурсу облради «Разом у майбутнє», буде створено творчий простір для презентацій та імпровізацій.

У художній школі за понад сторічну історію виховано цілу плеяду обдарованих митців. Безумовно, саме приміщення навчального закладу потребує реконструкції, яка впродовж трьох останніх років здійснюється завдяки поєднанню бюджетів різних рівнів та зусиль багатьох людей.

Так, протягом 2016-2018 років власними силами працівників школи було відремонтовано кабінет для проведення занять з предмету «малюнок», а також виконано поточний ремонт у всіх інших навчальних класах й коридорах, частково замінено систему теплопостачання, встановлено нові світильники з енергозберігаючими лампами, металопластикові вікна та решітки на них, придбано жалюзі.

Також, за ініціативи Лозівського міського голови біля художньої школи встановлено зупинку та зроблено пішохідний перехід для більш безпечного пересування вихованців. А сам заклад отримав 46 сучасних функціональних мольбертів, монітор, системний блок, лазерний та кольоровий принтери, плазмовий телевізор, водонагрівач, мікрохвильову піч, 50 стільців для учнів.

Голова Харківської обласної ради, звертаючись до молодих митців, підкреслив, що у поточному році розпочнеться масштабна реконструкція будівлі дитячої художньої школи. За його словами, на сесії обласної ради у програмі соціально-економічного розвитку було передбачено понад 1 млн грн для утеплення зовнішніх стін школи та 1 млн 190 тис грн для капітального ремонту виставкової зали.

«У художній школі навчається 140 учнів віком від 6 до 16 років. Фактично це одна із найбільших художніх шкіл на Харківщині, потрібно створити гідні умови для її вихованців, – говорить Сергій Чернов. – Тому, окрім передбачених обласною програмою коштів, завдяки участі громади в конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» у закладі буде облаштовано сучасну виставково-презентаційну залу».

Для реалізації проекту «Сучасна школа для юних Пікассо – простір для творчих імпровізацій та презентацій» необхідно 297 тис 884 грн, із них кошти обласного бюджету складуть 150 тис грн, місцевий бюджет – 134 тис грн та 14 тис грн внесок конкурсанта.

«Всі без винятку діти потребують підтримки і розвитку творчих здібностей. Вченими доведено, що вивчення мистецтв сприяє академічній успішності учнів. Тому наша основна мета у будь-який спосіб плекати та підтримувати творчість, а також зберегти і навіть примножити культурне надбання майбутнім поколінням», – підкреслив Сергій Чернов.

IMG_6123
IMG_6049
IMG_6018
IMG_6051
IMG_6058
IMG_6053
IMG_6071
IMG_6090
IMG_6118
IMG_6077
IMG_6078
IMG_6108
IMG_6131
IMG_6144
IMG_6140
IMG_6149

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я