Під час особистого прийому громадян, який проходив 18 жовтня, до голови Харківської обласної ради Васілія Салигіна серед інших надійшла колективна заява жителів с. Лісне Дергачівського району. В заяві йшлося, що попри усі прохання про дозвіл на приватизацію земельних ділянок, жителі с. Лісне так і не отримали ніякого результату.
 
Розглянувши звернення, В. Салигін прийняв рішення зустрітися із громадою с. Лісне і на місці провести нараду за участі голови сільської ради, начальника міліції та прокурора району (який, до речі, так і не з’явився). У зустрічі також взяла участь народний депутат України Юлія Ковальова, голова Дергачівської районної ради В’ячеслав Попович, голова державного комітету земельних ресурсів у Харківській області Юрій Потикун.
 
За словами жителів с. Лісне, в яких огородні ділянки є майже головним джерелом харчування, вони вже неодноразово зверталися до сільської ради, керівництва району та області з проханням про приватизацію цих ділянок. Але з різних причин їм в цьому було відмовлено. Як з’ясувалося, у той же час цю землю було продано в інші руки. Новий власник землі вимагає від жителів залишити ці ділянки та почав підготовку до знесення господарських споруд, розташованих там: за одну ніч навіть було збудовано паркан навколо ділянок. Цей факт викликав обурення жителів с. Лісне, які мешкають тут понад сорок років і власноруч розчищали від дерев місця для своїх городів.
 
Голова обласної ради запевнив жителів с. Лісне, що особисто буде опікуватись тим, щоб ділянки, які вони обробляють, належали їм й надалі. «Я негайно звернуся до прокурора Харківської області, щоб припинити свавілля, через яке в людей забирають останній шматок хліба», - сказав він.
 
В. Салигін також повідомив, що ініціюватиме створення спеціальної комісії на чолі із головою Дергачівської районної ради В. Поповича, до складу якої ввійдуть представники громади с. Лісне, міліції та прокуратури району. Комісія має ретельно розібратись із ситуацією, яка склалася у земельних відносинах району. Крім того, Васілій Салигін повідомив, що він також звернеться до народних депутатів від Харківщини – представників Партії регіонів, «аби винні за те, що відбувається в с. Лісне були покарані, а законні права мешканців були захищені, і щоб ніхто не дозволяв собі подібні вчинки по відношенню до людей».

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я