На ІХ сесії Балаклійської районної ради, яка відбулася 20 жовтня, було прийняте звернення до Президента України В. Ющенка, Прем’єр-міністра В. Януковича, голови Харківської обласної ради В. Салигіна та голови облдерадміністрації А. Авакова з проханням допомогти району зберегти потужне промислове підприємство – Балаклійський шиферний комбінат.
 
Також 20 жовтня перед Балаклійською райдержадмістрацією відбулася акція протесту працівників шиферного комбінату, які вимагали захистити їх право на працю.
 
Проблема полягає в тому, що ВАТ «Балцем» відмовив комбінату у поставках цементу. До 2003 року обидва підприємства були єдиним цілісним майновим комплексом у зв’язку з чим шиферний комбінат не має технічних можливостей для взаємодії із іншими постачальниками. Результатом може стати те, що без роботи залишаться 400 чоловік, які працюють на підприємстві.
 
Керівництво шиферного комбінату неодноразово зверталось і до Балаклійської райдержадміністрації, і до Харківської обласної державної адміністрації, але їх звернення про допомогу поки не знайшли відгуку.
 
З метою недопущення зупинки підприємства, що призведе до зростання безробіття на території району та зменшення доходів місцевого бюджету, депутати Балаклійської районної ради звернулись до найвищих посадових осіб держави і області з проханням допомогти зберегти не тільки підприємство, але й робочі місця для його працівників.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я