Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач відвідав підприємство ПАТ «Хартрон», де взяв участь в урочистостях, присвячених Дню працівників ракетно-космічної галузі України. З організацією діяльності підприємства ознайомив голова правління «Хартрон», депутат обласної ради Микола Вахно.

Володимир Скоробагач звернувся до працівників «Хартрону» з проханням передати всі свої знання, а найголовніше – вміння самовіддано працювати молодому поколінню хартронівців.

«Для мене є великою честю привітати весь колектив заводу «Хартрон» з днем космонавтики, тим більше що очолює завод депутат обласної ради, мій колега Микола Вахно, – говорить заступник голови облради. – Ми всі знаємо і пишаємося тим, що «Хартрон» – легендарне підприємство, завдяки якому Харківщину по праву можна назвати регіоном космічної слави».

Також з нагоди 60-річчя утворення ПАТ «Хартрон» за значний особистий внесок у створення систем управління для різних галузей промисловості, вагомі трудові досягнення кращим співробітникам заводу Володимир Скоробагач вручив обласні нагороди.

«Далеко не кожне підприємство може «прожити» кілька десятиліть. А ви вже протягом 60 років приносите користь не тільки Харківській області, а й цілій країні. Я бажаю колективу заводу, а це майже півтори тисячі чоловік, розвитку і гідної оплати праці. Хочеться щоб ви відчували турботу держави не тільки на словах, а й на ділі. Миру і благополуччя, зі святом!», – побажав він.

Під час спілкування голова правління «Хартрону», депутат обласної ради Микола Вахно, повідомив також, що завод не обмежується розробкою устаткування для ракетно-космічної галузі, а займається ще випуском продукції для залізничного транспорту, нафтопереробної промисловості та інших галузей господарства.

Крім того, гості підприємства побували в унікальному музеї ПАТ «Хартрон», де представлені не тільки макети, але й зразки продукції підприємства. Сам музей створювався ентузіастами-ветеранами заводу в кінці 80-х років. Вони по крихтах збирали матеріали про етапні зразки продукції та відновлювали історію розвитку колись засекреченого підприємства. Роботи музею представлено в трьох експозиціях.

IMG_6867
IMG_6878
IMG_6926
IMG_6978
IMG_6900
IMG_6946
IMG_6907
IMG_6930
IMG_6957
IMG_6985
IMG_6918
IMG_6965
IMG_6970
IMG_7015
IMG_7018
IMG_6916
IMG_7020
IMG_7024
IMG_7037
IMG_7026
IMG_7044
IMG_7032
IMG_7030

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я