Сьогодні, 25 жовтня 2006 року відбулося засідання президії Харківської обласної ради, на якому було затверджено перелік питань, які включено до порядку денного пленарного засідання, що розпочнеться 26 жовтня 2006 року о 10.00.
 
Голова Харківської обласної ради Васілій Салигін нагадав присутнім рішення президії від 3 жовтня, згідно з яким, доповідачами на пленарному засіданні виступатимуть голови постійних комісій обласної ради, а співдоповідачами – начальники відповідних управлінь облдержадміністрації.
 
Під час розгляду питання про хід виконання обласного бюджету за 9 місяців голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Наталія Левченко звернула увагу депутатів на те, що планування та використання коштів на фізичну культуру, спорт і туризм проводиться нераціонально. Наприклад, вона навела той факт, що з 1 мільйона 100 тисяч гривень, що виділялись на оздоровлення дітей, і їх необхідно було використати до 31 серпня, 360 тисяч залишились неосвоєними. Не використано також 320 тисяч гривень, що направлялись на проведення заходів фізичної культури і спорту.
 
Наприкінці засідання голова постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту і зв’язку Іван Дем’яненко зробив наголос на незадовільній ситуації з газифікацією окремих районів регіону. Президія прийняла рішення провести робочу нараду з цього питання за участю голови Харківської обласної ради, голови облдержадміністрації, голів профільних комісій, районних рад та начальників управлінь.
 
Члени президії погодились включити до порядку денного всі питання, зазначені у розпорядженні про скликання сесії та додати питання, які додатково були розглянуті постійними комісіями під час засідань.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я