2 листопада 2006 року у Секретаріаті Президента відбулася нарада за участі голови Секретаріату Віктора Балоги, голови Харківської обласної ради Васілія Салигіна, голови ХОДА Арсена Авакова та Харківського міського голови Михайла Добкіна.
 
Голова Харківської обласної ради наголошує, що на першій сесії всім політичним силам, які ввійшли до облради, було запропоновано підписати угоду про співробітництво. Угода була запропонована фракцією Партії регіонів, яка дістала за результатами виборів більшість мандатів. З шести фракцій Угоду не підписали тільки фракції НСНУ та БЮТ, що не завадило обрати одним із заступників Голови облради представника «Нашої України».
 
Саме на принципах порозуміння та консолідації базується робота обласної ради. Адже жителі області чекають від влади вирішення нагальних питань і не повинні страждати від протистояння певних політичних сил.
 
Але слід сказати, що сьогодні невирішеним залишається питання відставки голови ХОДА та голів райдержадміністрацій згідно з недовірою, що їм була виражена за результатами соціально-економічного розвитку в 2005-І кварталі 2006 року на сесіях обласної та районних рад.
 
Зараз справа відставки губернатора розглядається в апеляційному суді. Остаточне вирішення питання відставки голови ХОДА можливе тільки після рішення суду і є виключною прерогативою Президента України і Кабінету міністрів.
 
Голова Харківської обласної ради ні в якому разі не пов’язує питання відставки голови ХОДА та голів райдержадміністрацій із налагодженням ефективної співпраці виконавчої та представницької гілок влади.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я