6 листопада відбулася робоча нарада депутатів Харківської обласної ради, депутатів місцевих рад всіх рівнів Харківщини й народних депутатів України. У нараді, що пройшла під керівництвом голови обласної ради В. Салигіна, також взяли участь голови районних рад і міські голови. Тема наради: оцінка соціально-економічної ситуації в Харкові й області, перспективи розвитку області в 2007 році, позиція депутатів стосовно другого етапу політичної реформи в країні.
 
«Ми вдячні Васілію Вікторовичу, що він так побудував нашу зустріч: дві третини часу виступали харків’яни - представники рад всіх рівнів. А ми слухали їхні проблеми, їхні питання, адресовані нам. Потім ми одержали можливість відповісти на ці питання й висловити свої пропозиції», - сказав народний депутат Є. Кушнарьов по закінченні зустрічі.
 
Під час наради було ухвалене рішення ініціювати й провести збори депутатів всіх рівнів Харківської області. Це будуть офіційні збори, делегатів на яке будуть висувати сесії всіх рад, будуть представлені представники різних політичних партій. Завдання зборів - виробити консолідовану позицію щодо ситуації в області.
 
«В області й у місті нагромадилося дуже багато проблем. Тут обговорювалися «живі», актуальні питання як для сьогоднішнього життя нашої області, так і для її майбутнього» - підкреслив В. Салигін.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я