У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відкрився VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Захід проходить під патронатом президента Української асоціації районних та обласних рад, очолюваної головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим.

Сергій Чернов привітав учасників, гостей та організаторів фестивалю із відкриттям,  побажав успіхів і підкорення нових висот.

3а його словами, з моменту свого заснування фестиваль збирає талановитих молодих виконавців з усіх куточків нашої країни та зарубіжжя. Він став яскравою культурною подією, справжнім святом для поціновувачів мистецтва.

"Ви презентуєте всю культурну різноманітність України, зберігаєте самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії та знаходять своє місце в сучасних образах сьогодення.

Пам’ятайте, що ви, творча та креативна молодь, є основою для успішного майбутнього нашої країни. Цей фестиваль - унікальна можливість для вас продемонструвати звичаї своєї місцевості, силу, потужність та потенціал підростаючого покоління", - йшлося у вітальній промові президента Української асоціації районних та обласних рад.

Так, у ході заходу, журі фестивалю оберуть найкращих виконавців за номінаціями: пісенний конкурс; інструментальний конкурс; танцювальний конкурс; оригінальний жанр; автентичний жанр; художнє декламування та патріотичний твір.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я