Сьогодні, 7 листопада, голова Харківської обласної ради Васілій Салигін провів особистий прийом громадян. Майже всі звернення жителів області до В. Салигіна носили колективний характер.
 
Наприклад, мешканці села Артільне Лозівського району звернулись за допомогою у вирішенні питання щодо недоотримання ними майнових паїв. За словами власників майнових сертифікатів, колишній керівник реорганізованого КСП «Україна» незаконно привласнив та користувався майном. А в зв’язку з тим, що виділене при розпаюванні майно тепер знаходиться в непридатному стані, жителі села не можуть досі його отримати. На підставі вищезазначеного голова обласної ради доручив підготувати звернення до прокуратури Харківської області.
 
Жителі шістнадцятиквартирного будинку села Черкаська Лозова Дергачівського району звернулись до В. Салигіна з проханням надати допомогу у ремонті даху. Будівля була зведена 30 років тому і давно потребує капітального ремонту, який не в змозі зробити мешканці будинку – в основному пенсіонери та інваліди Великої Вітчизняної війни. Васілій Салигін доручив голові постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства обласної ради Євгену Мураєву вивчити це питання та поінформувати його про результати проведеної роботи.
 
Зі скаргою на незадовільну роботу КП «Землевпорядник» до В. Салигіна прийшли на прийом мешканці Харківського району. Суть їхнього питання полягає в тому, що починаючи з 2004 по 2006 рр., люди звертались в КП «Землевпорядник» за оформленням документації щодо приватизації земельних ділянок. Вони підписали відповідні договори, заплатили за приватизацію землі і оформлення державного акту, проте досі не можуть отримати документації, яка б засвідчувала їх право власності. Васілій Салигін має намір звернутися до начальника Харківського обласного головного управління земельних ресурсів Юрія Потикуна, до прокуратури та податкової адміністрації області.
 
Це деякі питання, з якими прийшли сьогодні земляки до В. Салигіна.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я