8 листопада постійна комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму під головуванням Наталії Левченко заслухала звіти начальників управлінь Харківської облдержадміністрації про хід виконання регіональних програм.
 
Зокрема, розглядалось питання щодо ефективності використання коштів обласного бюджету у галузі «Сім’я та молодь» у рамках обласної програми «Молодь Харківщини» на 2006-2008 роки.
 
За словами Н. Левченко, важко говорити про ефективність освоєння коштів для реалізації програми, коли обласне управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації вже вдруге не надало звітної інформації по конкретних пунктах виконання програми.
 
Голова постійної комісії зазначила, що 4 листопада відбулися «Регіональні молодіжні слухання щодо реалізації обласної програми «Молодь Харківщини», про підсумки роботи яких депутатів поінформував голова Харківської молодіжної організації «Молодіжні ініціативи» Денис Ткачов.
 
Під час молодіжних слухань, в яких взяли участь представники п’яти областей, були сформульовані деякі корективи до програми «Молодь Харківщини». Депутати обласної ради, ознайомившись із цими напрацюваннями, порекомендували управлінню молодіжної політики облдержадміністрації врахувати висновки слухань.
 
Оскільки питання про хід виконання Програми «Молодь Харківщини» розглядатиметься на сесії 30 листопада, то депутати комісії очікуватимуть почути від начальника управління молодіжної політики Миколи Пахніна звіт про виконання програми на засіданні комісії, яке відбудеться 22 листопада.
 
М. Пахнін також доповідав про виконання Регіональної програми відпочинку та оздоровлення дітей. Члени постійної комісії взяли звіт до відома. Н. Левченко у цьому питанні акцентувала увагу на тому, що станом на 1 жовтня 2006 року 360 тис. грн., виділені на цю програму, залишались неосвоєними, що складає майже третину всієї суми. Тобто, можна говорити про неефективне та несвоєчасне використання коштів, виділених на літнє оздоровлення дітей, - підкреслила голова постійної комісії.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я