10 листопада, на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства депутати погодили проект рішення «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної ради України, Кабінету міністрів України в підтримку звернення депутатів Миколаївської обласної ради V скликання» та рекомендували винести його на розгляд чергової сесії обласної ради.
 
Зокрема, у зверненні, яке прийняли депутати Миколаївської обласної ради 3 жовтня 2006 року на V сесії і яке депутати Харківської обласної ради погодили сьогодні на засіданні постійної комісії, йдеться про незадовільний стан в сфері охорони здоров’я України.
 
У зверненні акцентується увага на тому, що при такому низькому рівні фінансування галузі, подальший її розвиток неможливий. Адже близько 80% коштів використовуються на виплату заробітної плати медичним працівникам, 0,5-1% - на оплату комунальних послуг закладами охорони здоров’я. Наслідки недостатнього фінансування особливо помітні на селі, де ФАПи та лікарняні амбулаторії утримуються за рахунок місцевих рад, де обладнання було придбане 20-30 років тому.
 
Це призводить до зменшення кількості населення України, що становить близько 400-500 тис. чоловік на рік, та скорочення тривалості життя. За прогнозними даними вчених-соціологів, до середини ХХІ століття кількість населення України зменшиться на 25-30 млн. чоловік. Приблизно на 10-12% кількость населення зменшиться в зв’язку з медичними проблемами, - говориться у зверненні.
 
Зважаючи на ці аргументи, депутати постійної комісії запропонували розглянути на пленарному засіданні Харківської обласної ради звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо збільшення у 2007 році фінансування галузі  Охорона здоров’я  до 5-6% від виробничого валового продукту.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я