14 листопада 2006 року відбулась зустріч представниць Міжрегіональної групи дівчат - лідерок (МГДЛ) з головою Харківської обласної ради Васілієм Салигіним. В зустрічі брали участь Олександра Дмитренко, Олена Приходько та Анастасія Ширяєва, а також представниці Менторської групи МГДЛ - керівник Координаційної Ради Олександра Руднєва та консультант з питань організаційного розвитку Інга Кононенко.
 
Під час зустрічі дівчата поінформували голову обласної ради про свою діяльність, зокрема про успішну презентацію МГДЛ на міжнародній арені та про нові партнерські стосунки, які було встановлено з молодіжними, урядовими та неурядовими організаціями різних країн світу. Особливу увагу було приділено останньому досягненню групи – завдяки зусиллям молодих працівників Міжнародного юридичного центру «Легітим», що входять до складу МГДЛ, було відновлено в судовому порядку батьківські права молодої матері-одиначки, в якої безпідставно було відібрано дитину.
 
Васілій Салигін привітав дівчат з успішною роботою та пообіцяв інформаційну підтримку повсякденної діяльності групи, створення якої відбулося саме за ініціативою старшокласниць Харківщини.
 
Олександра Дмитренко на згадку про зустріч подарувала голові обласної ради власну картину, що зображує найбільш відомі пам’ятки нашого міста.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я