14 червня відбулося відкриття першого проєкту, реалізованого в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Батьківська рада комунального закладу «Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» є не тільки ініціатором, але й активним учасником впровадження новітніх ідей в навчальному закладі. Дізнавшись про обласний конкурс «Разом в майбутнє», вирішили твердо: «Треба брати участь і перемагати». Декілька років перемоги досягти не вдалося, але руки не опустили, удосконалювали проєкти, щороку подавали проєкти на конкурс. Перемога в минулому році проєкту «Кабінет біології – крок у сучасні біотехнології» стала додатковим стимулом.

Дехто скептично зауважував, що перемогти два рази поспіль неможливо. Та, мабуть, цілеспрямованість та потужний позитивний настрій ініціативної групи позначився і на якості проєкту. Отже, зважаючи на те, що спортивний майданчик на подвір’ї Бірківської школи не оновлювався з 1968 року, а спортивні знаряддя, розміщені на ньому, стали не просто морально застарілими,  але їх значна частина просто вийшла з ладу, восени 2018 року було розроблено міні-проєкт «Рух – це життя», який став переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у 2018-2019 рр.

В ході реалізації робіт за проєктом проведено благоустрій спортивного майданчика, встановлено тренажери 13 найменувань.

14 червня 2019 року в урочистостях з нагоди відкриття мініпроєкту взяла участь начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олена Мороз, Бірківський сільський голова Тетяна Давиденко, директор КЗ «Бірківська ЗОШ І-ІІІ ст.» Вячеслав Татарніков, представники батьківської ради, мешканці Бірківської сільської ради.

Загальний бюджет міні-проєкту склав 189, 00 тис. грн., з них: 94,00 тис. грн – співфінансування з обласного бюджету, 85,5 тис. грн – кошти Зміївського районного бюджету, 9,5 тис. грн – кошти батьківської ради, ініціатора міні-проєкту.

1
2
3
4
5

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я