Про видатних людей Сахновщинського краю розповідає нове приміщення в місцевому Історично-краєзнавчому музеї. Проект втілено в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє». Відкриття експозиційної кімнати про сучасність Сахновщини відвідав голова обласної ради Сергій Чернов.

Із 275 тисяч гривень, в які оцінений проект, 132 тисячі гривень спрямовано з обласного бюджету, решта залучалося з районного рівня та інших джерел.

Роботи юних і знаних художників, стенди з фотографіями письменників, композиторів, юристів, олімпійських чемпіонів розповідають про таланти і здобутки Сахновщини якнайкраще, вважають у музеї. Це і є родзинка музею, яка сучасним аспектом доповнює історичну палітру.

«Упевнений, – говорить Сергій Чернов, – всі, хто прийшли сьогодні до музею, сповнені великою гордістю за свій край. Зафіксована славетна сучасність завтра стане історією, і буде тим достойним прикладом для молоді, на який слід рівнятися».

За словами Сергія Чернова, цього року в області буде реалізовано 299 міні-проектів. За вісім років конкурсу "Разом у майбутнє" на Харківщині втілено біля 1700 таких невеликих, але цінних для громад справ. А в фінансовому еквіваленті на них знадобилося біля 300 мільйонів гривень.

Загалом у музеї представлені документальні відомості про виникнення і становлення району, розвиток культури і цінності, якими пишаються жителі Сахновщини: багата колекція рушників, глиняного посуду, декоративно-ужиткового мистецтва.

Музей почав роботу в 1967 році. На сьогодні складається з експозицій: «Природний фон району», «Район в далекому минулому», «Етнографія», «Район перед революцією», «Революція 1917 року і громадянська війна», «Відновлювальний період», «Розвиток колгоспного виробництва», «Розвиток Сахновщинських переробних підприємств». Основний фонд складається з понад шестисот експонатів.

IMG_1466
IMG_1240
IMG_1249
IMG_1305
IMG_1359
IMG_1309
IMG_1310
IMG_1341
IMG_1446
IMG_1373
IMG_1362
IMG_1383
IMG_1407
IMG_1384
IMG_1455

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я