ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ – ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 

«Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області та визнання рішення обласної ради від 16 червня 2011 року  № 188-VI таким, що втратило чинність» 

У зв’язку зі змінами, які відбулися у чинному законодавстві України, а саме: Закону України від 10 квітня 1992 року № 2269-VIII «Про оренду державного та комунального майна» (зі змінами),  Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, з метою ефективного використання майна, наповнення обласного бюджету, прозорості проведення процедури передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальної громади, сіл, селищ, міст області, запобігання утворення простроченої кредиторської заборгованості за оренду майна, Харківською обласною радою розроблено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області та визнання рішення обласної ради від 16 червня 2011 року № 188-VI таким, що втратило чинність». Даним регуляторним актом затверджується Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Зазначений проект і аналіз його регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде оприлюднено «18» червня 2019 року на офіційному веб-сайті Харківської обласної ради: 

www.oblrada.kharkov.ua

Розділ «Проекти регуляторних актів» 

  Зауваження та пропозиції надсилати протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення обласної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Харківської обласної ради (61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, конт. тел. 700-53-30) та в електронному вигляді по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua з поміткою для управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради). 

Харківська обласна рада


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я