Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час свого виступу на міжобласному Форумі «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях», що днями проходить у Харкові.

У цьому контексті розмови він повідомив, що як представник України в Бюро Конференції регіональних та місцевих влад Східного партнерства (CORLEAP), виступатиме із доповіддю щодо нарощування потенціалу органів місцевого та регіонального управління в країнах Східного партнерства.

«Добре врядування неможливо забезпечити, якщо ігнорувати роботу на місцевому рівні, при тому, що існує низка ініціатив та програм щодо зміцнення адміністративного потенціалу та навчанню посадовців, потрібно застосувати концептуальний підхід. Для цього я запропонував створити Академію управління Східного партнерства з основним офісом в одній з країн Східного партнерства», – констатував Сергій Чернов.

З ініціативою створення Академії державного управління Східного партнерства також виступив президент європейського комітету регіонів Карл-Хайнц Ламберц 13 травня на зустрічі міністрів закордонних справ.

З огляду на це, очільник обласної ради запропонував розглянути Харківську область, як пілотний майданчик для обміну досвідом у питаннях підтримки розвитку сільських територій на постійній основі.

«Важливо, щоб такий досвід зацікавлені громади отримували не тільки від експертів, які знаються на теорії, а й від тих, хто застосовує отримані знання, навички, технології на практиці. Це необхідний аспект для поширення нових знань та їх практичної реалізації, – зазначив Сергій Чернов. – Вважаю, що Харківщина має всі умови для того, щоб така ініціатива була реалізована саме тут. У нас є необхідний досвід, наукові та організаційні ресурси, а також бажання працювати за цим напрямом».

IMG_2679
IMG_2619
IMG_2624
IMG_2648
IMG_2627
IMG_2672
IMG_2717
IMG_2814
IMG_2732
IMG_2663
IMG_2733
IMG_2861
IMG_2746
IMG_2776
IMG_2785
IMG_2802
IMG_2828
IMG_2896
IMG_2911
IMG_2926

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я