Збірна України з синхронного плавання, до складу якої увійшли харківські спортсменки, завоювала золоті і срібні нагороди на етапі Світової серії в Будапешті. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і депутатський корпус вітають землячок.

Українські синхроністки стали кращими як в технічній, так і довільній програмах, перемогли в хай-лайтах та комбінації здобувши 7 золотих та 1 срібну медалі. За підсумками суперфіналу Світової серії наші спортсменки набрали 395 балів та посіли перше загальнокомандне місце, а також заробивши 100 тисяч доларів США призових. Друге місце було за іспанками, а третє посіли спортсменки з Канади.

До складу вітчизняної збірної увійшли харків’янки Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марта Федіна, Марина і Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелєва та Вероніка Гришко.

У сольних виступах кращою у довільній та другою у технічній програмах стала Марта Федіна, яка також у дуеті з Анастасією Савчук завоювали дві золоті медалі у технічній та довільній програмах.

Синроністки Харківщини багато разів доводили свою першість серед найтитулованіших спортсменок світу. Ми пишаємося нашими плавчинями, виступи яких незмінно вирізняються бездоганною технікою і творчою неординарністю, наполегливістю та яскравістю. Зичимо подальших успіхів синхроністкам, які примножують славу Харківщини та всієї України.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я