Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Обласну стоматологічну поліклініку, де поспілкувався з медичним персоналом і керівництвом про досягнення і проблеми закладу.


За інформацією директора Обласної стоматологічної поліклініки Євгена Волосова, заклад розрахований на 180 відвідувань в зміну і 360 в добу. Щорічно тут надають допомогу близько 150 тисячам осіб.


«Поліклініка на сьогоднішній день укомплектована діагностичним обладнанням експертного класу, таким як конусно-променевий стоматологічний 3D комп'ютерний томограф, обладнанням для зубного протезування із застосуванням сучасних технологій 3D-сканування і т.д. Також є все необхідне для повноцінного обстеження пацієнтів і надання високоякісної доступної медичної допомоги жителям Харківської області», - розповів Євген Волосов.


Як зазначив заступник голови обласної ради, в поліклініці також надають медичну допомогу пільговим категоріям в повному обсязі завдяки фінансуванню в рамках обласної програми «Здоров'я Слобожанщини». Так, щорічно близько тисячі осіб отримують зубопротезування безкоштовно.


«Сьогодні в обласній стоматполіклініці встановлено дороге устаткування, придбане за виділені з обласного бюджету кошти. Вважаю, що установа може скласти гідну конкуренцію приватним клінікам міста, - зазначив Володимир Скоробагач. - Однак, тут також потрібно провести і поточні роботи, такі як ремонт коридорів і кабінетів. Думаю, найближчим часом ми зможемо виділити кошти з обласного бюджету на проведення ремонтних робіт, адже комфорт мешканців області, які відвідують поліклініку - перш за все».


З нагоди Дня медика, Володимир Скоробагач також привітав медичних працівників установи та вручив відзнаки Харківської обласної ради.

IMG_5219
IMG_5222
IMG_5225
IMG_5226
IMG_5227
IMG_5231
IMG_5228
IMG_5238
IMG_5230
IMG_5241
IMG_5246
IMG_5247
IMG_5250
IMG_5254
IMG_5256
IMG_5259
IMG_5263
IMG_5266
IMG_5275
IMG_5277
IMG_5280
IMG_5289
IMG_5292

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я