У Пільнянській територіальній громаді, що на Вовчанщині за участю депутата Харківської обласної ради Олега Супруна відбулися заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту – переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Завдяки реалізації міні-проекту «Даруємо дитині здійснення мрії» в селах Пільна та Українське презентовано два сучасних дитячих майданчика. В ході впровадження проекту створено сприятливі умови для організації дозвілля дітей, розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров`я, задоволення потреб у руховій активності та популяризації здорового способу життя.

Бюджет міні-проекту склав 297,5 тис грн, з них кошти обласного бюджету – 144,2 тис грн, кошти сільського бюджету – 138,9 тис грн, кошти конкурсанта – 14,4 тис грн.

Переможцю конкурсу депутат облради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчить про успішну реалізацію міні-проектів, логотипи обласного конкурсу та побажав і в подальшому не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громади.

З року в рік приймаючи активну участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» Пільнянська територіальна громада не вперше стає переможцем. В ході успішні реалізації проектів у громаді відремонтували та очистили всі шахтні колодязі загального користування в селах Пільна та Українське, забезпечили надійне функціонування освітлення вулично-шляхової мережі, встановили автобусні зупинки, облаштували майданчики для роздільного збирання сміття та інше.

IMG_5584
DSCN2607
IMG_5608
DSCN2619
DSCN2622
DSCN2610

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я