Під час сесії Красноградської районної ради голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що на інфраструктурні об'єкти Красноградщина отримала з обласного бюджету понад 60 млн грн.

«У минулому році тільки з обласного бюджету на інфраструктурні проекти у Красноградщині було виділено понад 60 млн грн. Це розвиток і сфери охорони здоров’я, і освіти, будівництво та ремонт доріг, відновлення приміщень тощо. Окрім того, цього року у обласній програмі соціального та економічного розвитку до переліку включено 34 пріоритетні об’єкти по Красноградському району на загальну суму близько 400 млн грн. Сума достатньо велика, бо мова йде й про будівництво полігону твердих побутових відходів, ремонт системи водовідведення у місті і районі, завершення робіт з водопостачання тощо», –  повідомив Сергій Чернов.

Щодо поточних планів та спільного їх впровадження голова облради розповів землякам про те, що отримано згоду Мінрегіону і за кошти Державного фонду регіонального розвитку незабаром розпочнеться облаштування хоспісу у приміщенні колишньої лікарні Шиндлера.

Наразі також проводяться ремонтні роботи у Центральній районній лікарні, на відновлення інфекційного відділення якої депутати обласної ради на останній сесії виділили  11 мільйонів.

Разом з районною владою, сільськими головами і депутатами усіх рівнів, зазначає Сергій Чернов, напрацьовується  дорожня карта вирішення усіх проблемних питань, що сьогодні стоять на порядку денному.

«Безумовно, все одразу зробити неможливо, тому наше завдання, разом з керівництвом району та міста визначити пріоритетні напрямки, для яких необхідно залучити додаткове фінансування, а також ті, на які кошти варто направити першочергово», – додав очільник облради.

Він також акцентував увагу районних депутатів на необхідності бути уважними до екологічної безпеки краю, нагадавши про резонансне питання, що розглядалося на останній сесії облради, коли стало відомо, що в Красноградському районі зливали на несанкціоноване звалище відходи нафтопродуктів.

У контексті порушеної екологічної тематики Сергій Чернов пообіцяв також докласти зусиль для очищення у майбутньому русла річки Берестовенька, будівництва полігону та реконструкції системи водовідведення на Красноградщині.

IMG_4426
IMG_4421
IMG_4444
IMG_4427
IMG_4449
IMG_4451
IMG_4403
IMG_4465
IMG_4468
IMG_4467
IMG_4391
IMG_4456
IMG_4392
IMG_4398
IMG_4413
IMG_4415

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я