Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач побував з візитом в Обласному дитячому ортопедо-травматологічному санаторії «Лісний», де ознайомився з його роботою та дізнався про проблеми, а також поспілкувався з колективом, намітивши перспективи розвитку установи.

Виконуюча обов'язок директора санаторію «Лісовий» Валентина Постолова розповідає, санаторій розрахований на 60 ліжок і обслуговує дітей Харкова та області.

«Щорічно у нас проходять 11 заїздів дітей зміною на місяць. На кожний заїзд приймаємо 20 дітей з Харкова і 40 - з області. Діти з ортопедичною патологією - порушення постави, сколіози, кіфосколіози, остеохондропатії, стан після травм. Тут вони перебувають на реабілітації, проходять комплекс процедур - кінезотерапію і фізіотерапію, масаж», - зазначила Валентина Постолова.

Однак в установи багато проблем господарського характеру, зазначає Володимир Скоробагач.

«Будівля споруди 1983 року і з тих пір грунтовно не ремонтувалася. На даний момент необхідний ремонт даху. Також, одне з пріоритетних завдань - утеплення фасаду. Дуже зношені комунікації і потребують заміни, як і асфальтне покриття», - сказав заступник голови обласної ради.

Під час свого візиту в установу він поспілкувався з колективом санаторію про його роботу, а також привітав медичних працівників з професійним святом, вручивши відзнаки Харківської обласної ради.

«Цей санаторій - єдиний в області такого профілю. Тут прекрасні фахівці, мудрий керівник і ефективне лікування для дітей з проблемами ортопедичного профілю. В санаторії є і проблеми. Діти знаходяться в неналежних умовах, на мою думку, це неприпустимо. Тому буду вживати всіх заходів для поліпшення умов їх тут перебування. Зокрема, буду вносити пропозицію про внесення змін до бюджету області на цей рік, згідно з якими передбачатиметься виділення коштів на ремонтні роботи в санаторії», - поділився Володимир Скоробагач.

IMG_5164
IMG_5150
IMG_5157
IMG_5152
IMG_5156
IMG_5155
IMG_5161
IMG_5216
IMG_5177
IMG_5181
IMG_5176
IMG_5178
IMG_5188
IMG_5191
IMG_5198
IMG_5192
IMG_5202
IMG_5197
IMG_5208
IMG_5211
IMG_5207
IMG_5212
IMG_5214

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я