Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо незабезпеченості Лозівщини медичною та освітньою субвенцією у сумі 32,8 млн грн, з них 14,3 млн грн – обсяг коштів, яких не вистачає на зарплатню медичним працівникам, 18,5 млн грн – дефіцит коштів на зарплати освітянам.

Це, за словами Сергія Чернова, «пов’язано з приєднанням до Лозівської міської ОТГ частини територій Лозівського району, а саме, включення з 01.01.2019 до мережі закладів Лозівської ОТГ закладів Лозівського району. А у формулу розрахунків субвенції зміни не внесені. Необхідно такий стан речей відкоригувати і ліквідувати незабезпеченість».

«Міський бюджет Лозівської міської ОТГ на 2019 рік сформовано з дотриманням Бюджетного та Податкового кодексів. Обсяг міського бюджету по власних доходах складає 365,8 млн грн.

Недостатність обсягу медичної і освітньої субвенції з державного бюджету у 2019 році (державні повноваження) в сумі 32,8 млн грн призводить до розбалансованості Лозівського міського бюджету», – сказано у листі обласної ради, направленого до Уряду та висловлено прохання привести субвенцію «у відповідність до фактичної потреби та вирішити питання щодо виділення додаткових коштів у розмірі 32,8 млн грн».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я