Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи з візитом на Лозівщині відвідав об’єкти соціальної сфери краю.

Зокрема, Сергій Чернов поспілкувався з колективом Панютинського психоневрологічного інтернату, поділився з людьми своїм баченням перспективних завдань розвитку району й регіону.

«Соціальний захист завжди на порядку денному. Так вчора спільно з німецьким агентством розвитку GIZ в обласній дитячій лікарні завершили реалізацію унікального для України проекту зі створення інклюзивних реабілітаційних центрів. Робота центрів спрямована не тільки на роботу з дітьми, що потребують особливої уваги, а й з їх сім’ями», – розповів очільник обласної ради.

Таких проектів зі створення інклюзивних центрів в області реалізовано вже 31. Що стосується обласної дитячої лікарні, то там обладнали сучасний методичний кабінет. Кошти ж, виділені під проект, передбачають й ремонт будівель, придбання обладнання, підготовку спеціалістів, які вже напряму працюють із інклюзивним центром у Лозівському районі, Краснограді, Чугуєві, Богодухові. Інклюзивні центри мають працювати на постійній основі, оскільки в області близько шести тисяч дітей, які потребують такої допомоги.

До того ж, Сергій Чернов наголосив на тому, що досягнення економічної стабільності, на прикладі Лозівського району, що є ядром промислового потенціалу регіону, набуває особливого значення: «Але серйозне занепокоєння викликає спад виробництва на вагоноремонтному заводі та інших підприємствах. Бо їхня економічна активність – запорука успішної роботи соціальної сфери краю».

IMG_5702
IMG_5706
IMG_5721
IMG_5722
IMG_5723
IMG_5735
IMG_5739
IMG_5744

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я