Під час робочої поїздки у Зачепилівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився із роботою низки об’єктів соціальної інфраструктури.

Зокрема, він побував у  дитячому садочку-яслах «Ромашка», де минулого року була проведена реконструкція двох груп на 36 місць, на яку з обласного бюджету виділено 2 млн 850 тис грн, а також 600 тис грн на їх облаштування.

За словами Сергія Чернова, відкриття нових груп обумовлене чергою з 75 малюків, які потребують дошкільної освіти.

«Заклад зовні і зсередини яскравий, креативний, радісний. Діти з великим задоволенням відвідують його, бо щоразу наче потрапляють до казки. Тепер дитячий садок потребує для новостворених груп в ігрових майданчиках, на що знадобиться 200 тис грн», – сказав він.

Оглянувши заклад і прилеглу територію, Сергій Чернов взяв до уваги бажання жителів громади.

Перебуваючи у Зачепилівській загальноосвітній школі голова облради зазначив, що для завершення ремонтних робіт у школі з обласного бюджету будуть виділені додаткові кошти – близько мільйона гривень.

«Сьогодні мені стало відомо, що у Зачепилівці є проблема з автомобілями швидкої медичної допомоги, окрім того, не вистачає шкільних автобусів, а ті, що у наявності – вже дуже застарілі. Я взяв ці питання під особистий контроль й ініціюватиму включення їх до переліку видатків з обласного бюджету», – додав Сергій Чернов.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги, де сьогодні також побував очільник облради, обслуговується близько 15 тисяч мешканців району.  Останнім часом тут активно оновлюють матеріально-технічну базу: у 2018 році та за перше півріччя  2019 року придбано обладнання на  суму 247,4 тис грн за кошти Національної служби здоров’я України  та з районного бюджету.

Крім того, минулоріч за рахунок районного бюджету здійснено  капітальний ремонт покрівлі адміністративного комплексу та внутрішніх приміщень.

Як зазначив Сергій Чернов, «у рамках обласної програми "Здоров’я Слобожанщини" будемо закладати великий об’єм коштів на придбання сучасного медичного обладнання до закладів охорони здоров’я області. Проведення ремонту у медзакладах це все ще півсправи, для ефективного лікування необхідне модерне устаткування».

Оглянув він також районний Будинок культури, де останніми роками було проведено ремонт фасаду та внутрішніх кімнат, зроблено ремонт даху, також проведено утеплення газової труби та здійснено поточний ремонт системи опалення, придбані вогнегасники та сценічні костюми для творчих колективів.

У 2019 році за кошти місцевого бюджету придбано матеріали  для ремонту крісел глядацького залу та акустичне обладнання для сцени, розповідає директор закладу Ніна Мезенцева.

Під час свого візиту Сергій Чернов також зазначив, що, як і для багатьох інших, питання ремонту доріг у районі стоїть надзвичайно гостро.

«Дороги, погоджуюсь, болюче питання, проте, для розуміння: за останні три роки нами було повністю зроблено дорогу на Купянськ – 140 км та на Ізюм. Зробили ідеальну дорогу у бік Сумської області. Зараз проходять ремонтні роботи за напрямком Мерефа-Павлоград, довжиною у 150 км, кожного дня тут роблять по декілька кілометрів.

Якщо такими темпами пропрацюємо найближчі п’ять років – усі стратегічні питання будуть вирішені. Ми вже побачили, що це можливо й ресурс для цього є. Відразу все зробити неможливо. Тільки крок за кроком, ефективно працюючи, досягнемо поставлених цілей», – наголосив очільник облради.

IMG_5880
IMG_5809
IMG_5887
IMG_5814
IMG_5956
IMG_5820
IMG_5831
IMG_5914
IMG_5834
IMG_5846
IMG_5847
IMG_5851
IMG_5913
IMG_5954
IMG_5982
IMG_5989
IMG_5991
IMG_5994
IMG_5998
IMG_6001
IMG_6005
IMG_6000
IMG_6022
IMG_6033
IMG_6071
IMG_6042
IMG_6087
IMG_6041
IMG_6046
IMG_6056
IMG_6049

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я