Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів зустріч із активом Зачепилівського району.

Важливе місце у спілкуванні відводилося питанням газифікації, землевпорядкування і землеволодіння, розвитку інформаційного простору та будівництва спортивних об'єктів.

Цікавить зачепилян й питання ремонту систем водопостачання, проведення ремонтних робіт у районному Будинку культури, а також у школах Руновщини та Миколаївки.

Спілкуючись із активом району, Сергій Чернов поділився своїм баченням на подальший розвиток області та зокрема Зачепилівщини.

«Нашим завданням було та залишається – зберегти у ці непрості часи стабільність та спокій в регіоні. Думаю, що ми разом з вами, кожним мешканцем області, у тому числі Зачепилівського району, з цим завданням впоралися», – зазначив він.

За словами очільника облради, завдяки децентралізації, поступово у місцевих бюджетів збільшилися надходження, хоч ще не у тому обсязі, в якому є актуальна потреба, але з’явилися можливості спрямувати ці кошти на розвиток освіти, медицини, соціального захисту, культури та спорту.

На його думку, для розвитку регіону також необхідно залучати інвесторів, доводити, що тут спокійно та стабільно, що правова система працює, а вкладені кошти будуть захищені. Задача для влади – забезпечити такі умови.

Серед стратегічних напрямків, каже Сергій Чернов, визначено ремонт доріг.

«Вже створено Дорожній фонд, у якому акумульовані кошти, а саме – 5% рентної плати від видобутку нафти та газу. Загалом по області за минулий рік ці надходження склали 780 млн грн додаткових коштів, які ми раніше ніколи не отримували, а зараз можемо використати на соціально-економічний розвиток», – повідомив він.

Одним із важливих викликів сьогодення Сергій Чернов називає створення умов для самореалізації молоді, для того, щоб вона не їхала з країни. Вкрай важлива також підтримка учасників АТО та ООС, їх родин.

«Ви маєте знати, що Харківщина вже втратила 207 молодих хлопців, які захищали Батьківщину. Ще 309 чоловік повернулися інвалідами першої та другої групи. Частина з них не зможе працювати. Необхідна робити все, щоб підтримати їх та їх родини», – сказав голова обласної ради.

Також в рамках візиту Сергій Чернов в індивідуальному порядку розглянув особисті питання жителів району. В цілому йшлося про надання матеріальної допомоги на лікування, яку голова облради пообіцяв надати кожному, хто цього потребує.

IMG_6233
IMG_6107
IMG_6114
IMG_6176
IMG_6120
IMG_6149
IMG_6171
IMG_6163
IMG_6182
IMG_6186
IMG_6253
IMG_6203
IMG_6222
IMG_6172
IMG_6207
IMG_6238
IMG_6244
IMG_6116
IMG_6263
IMG_6274
IMG_6278
IMG_6285
IMG_6292

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я