Обласний диспансер радіаційного захисту населення оновлюється. Заклад, який не ремонтували десятиліттями, відновлюють як ззовні, так і зсередини.  З ходом оновлення диспансеру ознайомився заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.

Лікарня, яку ще називають чорнобильською, не знала ремонту більше 30 років з моменту її зведення. За цей час у закладі застаріло як саме приміщення, так і обладнання. Минулого літа у лікарні розпочався масштабний ремонт. Для цього залучили кошти міжнародних партнерів та обласного бюджету.

Наразі у закладі оновили  операційний блок.  У ньому все сучасне – від ремонту до обладнання. Зараз, за словами медиків,  тут одночасно можуть проводити дві операції. Також у закладі відремонтували відділення функціональної діагностики,  замінили дах та комунікації.

«У чорнобильській лікарні вже багато зроблено, відремонтована реанімація, операційна вже в належному вигляді, є нове обладнання. Все це було зроблено за рахунок коштів як з обласного бюджету, так і грошей Європейського інвестиційного банку. Замінені труби, а в підвальному приміщенні стояки, але ще багато чого належить зробити. Наразі триває підготовка до нового етапу робіт – комплексної реконструкції будівель диспансеру та прилеглої території. У  недалекому майбутньому, впевнений, ми побачимо нову лікарню з новітнім обладнанням», - розповідає Володимир Скоробагач.

У відремонтованій палаті реанімації також усе нове. Вона розрахована на 6 місць, для кожного ліжка передбачені нові апарати.

Як розповідає лікар-анестезіолог Вікторія Попова, ліжка обладнані спеціальними пультами для пацієнтів, завдяки яким можна власноруч піднімати ліжко чи опускати. «Також ми отримали нові монітори та інфузомати. Монітор вимірює артеріальний тиск, пульс, сатурацію, тобто насичення киснем»,  - каже лікарка.

Під час свого візиту заступник голови обласної ради не тільки ознайомився із ходом ремонтних робіт у закладі, а й вручив відзнаки Харківської обласної ради працівникам диспансеру.

IMG_5059
IMG_5047
IMG_5056
IMG_5074
IMG_5069
IMG_5068
IMG_5079
IMG_5081
IMG_5082
IMG_5083
IMG_5091
IMG_5092
IMG_5093
IMG_5097
IMG_5104
IMG_5107
IMG_5108
IMG_5113
IMG_5116
IMG_5120
IMG_5123
IMG_5125
IMG_5127
IMG_5135
IMG_5137
IMG_5140

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я