Перебуваючи із робочою поїздкою у Золочівському районі, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко презентував два реалізовані міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

У Довжику, що на Золочівщині, проведено благоустрій. В центральній частині села створені зони для проведення масових заходів,  встановлено літню сцену та освітлення скверу. Все це було реалізовано у рамках міні-проекта «Сквер Берізка», який став переможцем цьогорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Як розповідають ініціатори проекту, громадська організація «Довжицький сільський фізкультурно-спортивний клуб Колос», на створення скверу було витрачено близько 300 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету -   149 тис 619 грн. 

“Впевнений, оновлений сквер стане родзинкою Довжика. Такі місця, де мешканці села можуть цікаво проводити дозвілля, реалізовувати свої ідеї, відпочивати, - дуже потрібні”, - сказав Віктор Коваленко, оглядаючи впроваджений проект.

У Довжанському ліцеї також відбулося оновлення. Тут, в рамках реалізації міні-проекту  «Затишний ліцей для щасливих дітей», замінено східці біля погруддя П.Г.Стрижака, ім’я якого присвоєно навчальному закладу. Також облаштовані дорожніми бордюрами клумби та алея ліцею, вмонтовано шість лавок та викладено асфальтне покриття.

Бюджет проекту склав  299 тис 559 грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету - 149 тис 779 грн.

Як зазначив перший заступник голови Харківської обласної ради, загалом у 2019 році до участі в обласному конкурсі “Разом в майбутнє” від Золочівського району подано 25 міні-проектів, перемогу з яких отримали 13. Загальний бюджет реалізації проектів-переможців становить 3,8 млн грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету - 1,9 млн грн. 

“Участь у обласному конкурсі дає змогу громадам розвиватися, відновлювати об’єкти соціально-культурної інфраструктури, й усе це, що неабияк важливо, за своєю ініціативою. Громада сама обирає пріоритетні напрями розвитку, бере на себе відповідальність, ініціює та реалізує проекти, якість і креативність котрих з кожним роком зростає, що не може не радувати”, - підкреслив він.

DSC_2192
DSC_2194
DSC_2197
DSC_2233
DSC_2239
DSC_2255

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я