У Харківській області продовжується оздоровча кампанія. Зробити дитячий відпочинок цікавим, корисним та безпечним — мета Харківської обласної бібліотеки для дітей. 

Нещодавно у дитячому таборі відпочинку «Факел» співробітники бібліотеки провели «Літню школу безпеки», яка стартувала у рамках реалізації бібліотечної цільової комплексної програми «Безпечний простір».

Інноваційний формат «Літньої школи безпеки» допомагає бібліотекарям третій рік поспіль залучати до змістовного відпочинку дітей максимум фахівців, ефективно об?єднати зусилля рятувальників, медиків, енергетиків та психологів.

Під час квесту, гри та практичних завдань діти не тільки засвоїли правила дорожньої, протипожежної та електробезпеки, соціальної поведінки, а й навчились правильно діяти в екстремальних ситуаціях.

Цьогоріч партнерами бібліотеки стали представники АТ«Харківобленерго», Управління національної поліції України в Харківській області, Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Для кожного загону були підготовлені маршрутні листи з відповідними зонами: «Перша долікарська допомога», «Дорожні знаки», «Безпека на дорогах», «Електробезпека».

Фахівцями Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено цікавий майстер-клас із надання першої медичної допомоги та продемонстровано на манекені, як зробити штучне дихання, як допомогти епілептику.

Як убезпечити себе на дорозі, які існують правила дорожнього руху та що може трапитися із безтурботним пішоходом діти дізналися від патрульних поліцейських. Спеціалістами «Харківобленерго» було запропоновано цікаві тести та проведено гру «Вгадай знак» з правил безпечного користування електроприладами.

Працівники бібліотеки підготували цікаві вікторини, завдання, естафети, ігри, що навчають правилам безпеки у найрізноманітніших життєвих ситуаціях.

Родзинкою заходу стала остання зупинка, під час якої було проведено  ігрову програму «Безпечний простір» та конкурс малюнків «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Учасники «Літньої школи безпеки» отримали дипломи, пам’ятки «Твоя безпека» та пам’ятні набори від «Харківобленерго».

Серію подібних заходів з безпеки фахівцями бібліотеки заплановано провести також у інших дитячих оздоровчих закладах Харківської області.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я