Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем бухгалтера. Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем бухгалтера.

Шановні бухгалтери Харківщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера, що відзначається для підкреслення важливої ролі вашої професії в сучасному суспільстві, адже без бухгалтерського обліку не існує жодної установи, компанії чи підприємства.

Ваша робота – основа для прийняття своєчасних і виважених управлінських рішень, кропітка праця зі світом цифр і документів, що підпорядковується чітким вимогам, потребує уваги, високої точності та компетентності.

Саме ви розраховуєте заробітну плату співробітникам, здійснюєте облікові операції, готуєте податкову звітність, плануєте і втілюєте в життя фінансово-господарську стратегію. У нинішніх умовах на вас покладено велику відповідальність, адже забезпечуєте втілення нормативно-правових новацій, що супроводжують реформи.

Від усієї душі зичу добра, миру, подальших успіхів у трудовій діяльності та добробуту вам і вашим родинам. Вдячний за ґрунтовний підхід до кожного фінансового документу, за вашу відданість обраному фаху. Хай щодня помічають здобутки та поважають не тільки у професійне свято, а й
день-у-день.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я