Олександр Степанович Масельський – видатний державний діяч України, який немало зробив для становлення та розбудови української державності. Все його життя було прикладом самовідданого служіння народу, піклування про добробут людей  та розквіт Української держави.

О. Масельський  за 41 рік трудової діяльності зробив вагомий внесок у розвиток усіх галузей як Харківщини, так і України, зокрема у піднесенні економіки, сільського господарства, запровадженні новітніх технологій у промисловості. Здійснював дієві заходи для забезпечення постійної підтримки працівників сфери охорони здоров’я, освіти, опікувався питаннями розвитку культурного життя регіону.  

О.С.Масельському завжди були притаманні великий організаторський талант, надзвичайна працездатність, велика душевна щедрість. Він був взірцем самовідданого і чесного служіння Батьківщині.

Потужна особистість та неабиякі організаторські здібності, поєднані з величезною енергією, забезпечили завершення у найкоротші строки будівництва і пуску третьої черги Харківського метрополітену, реконструкцію аеропорту, будівництво теплотраси  на Салтівський житловий масив м.Харкова і дитячої неонатальної лікарні та  безліч інших звершень.

Велич цієї людини проявилась під час ліквідації диканівської аварії в м. Харкові. У ті драматичні місяці для міста Харкова з особливою силою проявився його неабиякий талант організатора і керівника.

Українська Православна Церква удостоїла Олександра Масельського ордена святого Благовірного Рівноапостольного князя Володимира першого ступеня.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я