30 листопада відбулося пленарне засідання VII сесії Харківської обласної ради V скликання.

Субвенцію, яка надійшла з державного бюджету, депутати вирішили спрямували на погашення боргів бюджетних установ та транспортних підприємств. Зокрема депутати підримали виділення Південній залізниці 4,8 млн.грн. для відшкодування збитків, що виникли з-за непідвищення тарифів на перевезення у приміських поїздах. Під час обговорення голова обласної ради В.Салигін зазначив, що для багатьох жителів області приміська залізниця є єдиним доступним засобом сполучення між їхними населеними путнктами та обласним центром. Васілій Салигін закликав депутатів відповідально поставитись до прийняття цього рішення.

З 55 млн. грн., які надійшли до бюджету області, 22 млн. грн. отримали установи м.Харкова.

За словами голови обласної ради, під час наради за участі Харківського міського голови М.Добкіна та голови облдержадміністрації А.Авакова, що відбулася 29 жовтня, було вирішено звернутись до Кабінету Міністрів України за додатковим фінасуванням, аби область закінчила рік без боргів.

Депутати також прийняли рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Харківської області” О.Масельському (посмертно), О.Ярославському, Митрополиту Харківському та Богодухівському Нікодиму, В.Мисніченку та М.Вишневській.

Під час сесії було розглянуто питання про обрання заступника голови обласної ради та відбулося таємне голосування. Але оскільки 34 з присутніх на сесії депутатів не проголосували, було прийняте рішення про повторне голосування на наступній сесії.  За словами голови обласної ради, сесія відбудеться у другій декаді грудня.

Депутати погодили звіти про виконання програм “Ліси Харківської області” та “Молодь Харківщини”, а також клопотання про нагородження грамотами Верховної Ради України.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я