Відкриття виставки «Довженко - найбільш відомий у світі українець ХХ століття»  та флешмобу «Харків читає Довженка» у рамках проекту «ДовженкоFest» відбудеться у Харкові.

10 вересня 2019 року виповнюється 125 років від дня народження видатного українського кінорежисера і письменника Олександра Довженка, відомого фільмами «Звенигора», «Арсенал», «Земля», а також нереалізованими сценаріями, які перетворилися на повноцінні літературні твори – «Україна в огні» і «Зачарована Десна».

З метою збереження нематеріальної культурної спадщини України та популяризації  серед дітей та молоді видатних постатей української культури, КЗ  «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» проводить проект «ДовженкоFest», у рамках якого відбудеться низка заходів, зокрема:

10 вересня 2019 року о 16.00 годині в приміщенні КЗ «ООМЦКМ» відбудеться урочисте відкриття інтерактивної виставки «Довженко – найбільш відомий у світі українець ХХ століття», на якій будуть представлені карикатури, шаржі, фотографії зі знімальних майданчиків і цікаві маловідомі факти про життя Олександра Довженка. Виставка матиме незвичний формат: відвідувачам надається можливість ознайомитись із експонатами за допомогою аудіогіда, до якого зможуть приєднатися у будь-який час, лише притуливши смартфон до QR-коду перед входом у виставкову залу, немовби потиснувши за руку Довженка.

13 вересня 2019 року о 16.00 годині  на сходинках перед центральним входом до приміщення КЗ «ООМЦКМ» відбуватиметься флешмоб «Харків читає Довженка» із залученням членів Національної спілки письменників України, відомих поетів Харківщини та студентської молоді Харкова. Під час цього заходу кожен бажаючий зможе прочитати уривок з будь-якого твору, щоденників і листів  Довженка. На імпровізованому сценічному майданчику буде розташований «вільний» мікрофон, і кожний бажаючий зможе поділитися з перехожими своїм баченням творчості Довженка.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я