Цього року ініціативними групами Красноградського району до участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» подано 16 мініпроєктів, із яких 12 визнано переможцями на загальну суму 3,5 млн грн. З успішною реалізацією перших мініпроєктів у закладах освіти ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Перемога у конкурсі дозволила відремонтувати дитячий павільйон зі спортивним майданчиком та прилеглою територією у Красноградському дитячому садку №17. Як розповіла завідувач закладу Оксана Богатирьова, участь у конкурсі вони беруть не вперше, цьогорічна сума проєкту склала 297,6 тис грн, співфінансування з обласного бюджету – 148,8 тис грн.

«Відтепер сучасне обладнання дозволяє залучати як батьків, так і педагогів до організації фізкультурно-оздоровчої роботи спільно із дітьми. Хочеться висловити вдячність голові облради Сергію Чернову за те, що він завжди підтримує ініціативи громад. Наш заклад планує і в подальшому брати участь у конкурсі, реалізуючи свої мініпроєкти, покращувати умови для дітей», – сказала Оксана Богатирьова.

Капітальний ремонт вхідної групи та частини подвір’я проведено у Красноградському навчально-виховному комплексі №2. Зокрема, завдяки успішному впровадженню мініпроєкту у закладі викладено тротуарну плитку, встановлено нові ворота та здійснено благоустрій території.

Водночас у навчально-виховному комплексі розповіли про необхідність заміни даху та утеплення будівлі, загальна вартість робіт за попередніми підрахунками складає близько 4 млн грн. Разом з керівниками міста й району Сергій Чернов обговорив шляхи розвитку інфраструктури освітньої установи, зауваживши «це досить великий об’єм робіт який потребує серйозного фінансування, і для їх реалізації будемо залучати кошти міжнародної технічної допомоги».

В ході поїздки Сергій Чернов привітав й громаду міста Красноград із успішною реалізацією мініпроєкту в дитячому садку №5, де викладено тротуарною плиткою пішохідні доріжки, покладений бордюр та приведено до ладу подвір’я. Дитсадок вже вп’яте реалізував обласний мініпроєкт. Та є в закладу більш масштабний задум із запуску басейну, який вже збудований та вимагає завершального налагодження комунікацій.

У підсумку, ознайомившись з усіма реалізованими мініпроєктами, Сергій Чернов наголосив, що обласна рада завжди буде підтримувати тих, хто виходить із ініціативою розвитку громад.

«Ми стежимо за реалізацією проєктів на Красноградщині. Завдяки активній громадській позиції батьків, керівників освітянських та позашкільних закладів, умови навчання дітей в районі поступово і суттєво покращуються», – сказав голова обласної ради.

IMG_2902
IMG_2650
IMG_2662
IMG_2676
IMG_2673
IMG_2697
IMG_2699
IMG_2718
IMG_2728
IMG_2745
IMG_2762
IMG_2803
IMG_2874
IMG_2832
IMG_2886
IMG_2904
IMG_2942
IMG_2912

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я