Ватутінська та Станичненська громади, що на Нововодолажчині презентували успішно реалізовані мініпроєкти у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє». Участь у заходах взяв депутат Харківської обласної ради Микола Купрєєв.

У Ватутінській сільській раді презентували одразу два мініпроєкти реалізовані у дитячому садку – «Капітальний ремонт харчоблоку та його комунікаційних систем», а також сучасний дитячий майданчик «Щасливе дитинство».

Директор дошкільного закладу Лілія Купріяненко подякувала всім причетним до реалізації мініпроєкту за підтримку і допомогу в осучасненні приміщення дитсадка, ремонт харчоблоку та його комунікаційних систем. Загальна вартість проєкту 300 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету – 230 тис грн.

Відвідали гості й дитячий майданчик, де вручили представникам ініціативної групи мініпроєкту сертифікат, що засвідчує оперативне та якісне завершення всіх обсягів робіт. Оновлений дитячий майданчик дає можливість малечі весело, цікаво та активно відпочивати і, найголовніше, розвиватися за допомогою ігрового та спортивного обладнання, яке відповідає сучасним нормам. Загальна сума проєкту 230 тис грн, співфінансування з обласного бюджету склало 115 тис грн.

До того ж, в рамках мініпроєкту «Здоров’я дітей – основа майбутніх поколінь» відбулося відкриття відремонтованої спортивної зали у Станичненському ліцеї. Віднині сільська дітвора матиме змогу займатися спортом в умовах, що відповідають сучасним стандартам. Слова подяки на адресу всіх причетних до реалізації мініпроєкту виголосила директор навчального закладу Олена Машкіна, учні ж ліцею продемонстрували свої творчі здібності. Вартість проекту склала 299,9 тис грн, з них кошти обласного бюджету 150 тис грн.

Окрім того, мініпроєкт «Нова українська школа – у теплому приміщенні» було успішно реалізовано у Комінтернівському ліцеї. Загальна вартість проекту 299,9 тис грн, співфінансуванні з обласного бюджету склало 150 тис грн.

майданчик
нова школа
спорзал
харчоблок

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я