Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов візьме участь у заходах УАРОР, що проходитимуть 24-27 вересня на Одещині.

Зокрема, президент Асоціації проведе розширене засідання Правління УАРОР. У рамках якого планується розглянути та ухвалити низку рішень стосовно подальшого розвитку реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, місцевих виборів на новій територіальній основі, бюджетів та фінансів.

Вже 25 вересня, у Затоці, розпочне роботу дводенна нарада-семінар «Актуальні питання реформування районного рівня». Розглядатимуться механізми формування нових спроможних (укрупнених) районів. Говоритимуть й про те, які матимуть повноваження виборні органи на субрегіональному рівні, а також про нормативне забезпечення децентралізації. 

У свою чергу, 26 вересня, в Одесі, стартуватиме дводенний практикум для керівників виконавчих апаратів обласних рад. Темами заходу стануть служба в органах місцевого самоврядування, підвищення кваліфікації посадовців та зміни до Конституції України в частині правосуддя. Також обговорюватимуться шляхи співпраці між Секретаріатом Асоціації та виконавчими апаратами обласних рад.

Участь у заходах, разом з представниками спільноти Асоціації, братимуть посадові особи центральних органів державної влади, міжнародних організацій та експерти.

Крім того, 25 вересня, в рамках Проекту УАРОР «Моделювання адміністративно-територіального устрою на субрегіональному рівні», відбудеться круглий стіл, де буде презентована мапа змодельованих нових районів області. Також для спільноти УАРОР пройде фахова майстерня на тему зв’язків з громадськістю, що реалізовується в рамках проекту ПУЛЬС.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я