Під час робочої поїздки у Лозівський район голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився зі станом капітального ремонту автомобільної дороги на ділянці Мерефа – Павлоград, а також оглянув облаштування вагового майданчику.

Як повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський, на ділянці дороги Мерефа – Павлоград капітальний ремонт продовжується на відрізку 11 км 200 м. «Кошти виділені з Державного бюджету. Розпочато облаштування основи дороги. Кладка у два шари гранітно-цементної суміші. Третій шар – дрібнозернистий асфальт. Вартість всіх робіт 1 млрд 500 млн грн. Було оголошено тендер на 1 млрд 800 грн. Виграв підрядник, що запропонував вартість 1 млрд 500 млн грн. Отже, заощаджені 300 млн грн державних коштів».

Сергій Чернов зазначив, що таким чином, у південному напрямку з Харкова до кордону з Дніпропетровською областю буде сучасна дорога високої якості, спроможна витримувати велике навантаження. «Це буде значним стратегічним кроком у розвитку інфраструктури регіону. Думаю, що в Україні за останні роки не знайдеться прецедентів виконання подібних робіт у такі короткі терміни й такої якості, з таким великим фінансуванням».

За словами Сергія Зеленського, роботи триватимуть поки дозволятиме погода. Але, на його думку, основна частина робіт буде завершена до кінця року. Крім того, за кошти обласного бюджету ведеться будівництво та облаштування вагового комплексу. Що дасть можливість контролювати перевезення великих вантажів по цій ділянці магістралі.

«Саме на цій дорозі ми хочемо випробувати це обладнання та механізм контролю за перевезенням великих вантажів, - говорить Сергій Чернов. Відсутність такого контролю приводить до того, що наші дороги, які за технічною документацією мають експлуатуватися не один десяток років, ледве витримують рік чи два. Тож, якщо випробування механізму контролю за перевезенням великих вантажів дасть позитивний результат, цей досвід буде перенесений на інші ділянки автомобільних доріг Харківщини», - повідомив голова Харківської обласної ради.

IMG_0298
IMG_0196
IMG_0215
IMG_0212
IMG_0220
IMG_0251
IMG_0260
IMG_0302
IMG_0313
IMG_0308

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я