У Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулася зустріч з метою представлення нового Голови Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні пана Антті Хартікайнена.

У ході зустрічі сторони обговорили поточну співпрацю  з  Регіональним представництвом КМЄС у Харкові, стан виконання Регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки, а також визначили подальші напрями співробітництва.

Віктор Коваленко ознайомив представника Консультативної місії з соціально-економічною та безпековою ситуацією у Харківській області, а також розповів про поточну діяльність обласної ради.

У ході спілкування Антті Хартікайнен зазначив, що йому приємно бачити те, що у області відзначають безпосередній зв’язок між безпековими та економічними питаннями.

«Я докладно обізнаний про те, що на Харківщині дуже позитивний досвід в економічній сфері. Думаю, це через те, що ви дуже добре розумієте цей зв’язок. Ми раді, що мали можливість бути залученими до розробки стратегії громадської безпеки. Модель цієї співпраці та взаємодії, яка була розроблена у вашому регіоні, наразі буде поширена та запропонована в деяких інших областях країни»,  – сказав голова КМЄС в Україні. 

Антті Хартікайнен також повідомив, що це його перший візит до Харківщини з моменту призначення на посаду у липні цього року. Так, новий Голова КМЄС в Україні понад 20 років займав низку керівних посад на державній службі в Фінляндії; з 2005 до 2007 рр. працював Заступником Голови Місії ЄС з прикордонної допомоги в Молдові та Україні.

Пан Хартікайнен вже працював в Україні, востаннє у якості експерта високого рівня проекту з  технічної та політичної допомоги в питаннях інтегрованого управління кордонами в Україні.

IMG_0772
IMG_0771
IMG_0716
IMG_0759
IMG_0767
IMG_0752
IMG_0761
IMG_0778
IMG_0732
IMG_0788
IMG_0723

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я