Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях, присвячених святкуванню 90-річчя із дати заснування Харківської державної академії культури.

За словами очільника обласної ради, у 1929 році в Харкові було відкрито перший в Україні вищий заклад освіти культурологічно-мистецького та бібліотечно-інформаційного профілю – Харківську державну академію культури, яка цілком об’єктивно вважається центром духовності і культури нашої країни, відома своїми вагомими здобутками далеко за межами України.

«Сьогодні 90-річчя відзначає один із провідних Українських вишів галузі естетичного виховання і художньої освіти, який за роки свого існування підготував майже 50 тисяч висококваліфікованих, конкурентоспроможних на вітчизняному і світовому ринку праці фахівців, з них 450 іноземних громадян – для 24 країн Європи, Азії, Африки та Америки, які успішно працюють на терені культури і мистецтва, – зазначив Сергій Чернов, звертаючись до гостей свята. – Сьогодні Харківська державна академія культури – провідний, сучасний, потужний, авторитетний, інноваційний, елітний, унікальний заклад вищої освіти найвищого рівня акредитації».

Як зазначив Сергій Чернов, багаторічна громадська діяльність колективу ХДАК, турбота про збереження, освоєння і просування неоціненної вітчизняної та світової культурної спадщини, реалізація різноманітних творчих проектів та креативних ініціатив у цій царині здобули широке суспільне визнання.

«Вітаю студентів, викладачів, співробітників, випускників Харківської державної академії культури та її партнерів з 90-річним ювілеєм академії, бажаю подальшого інноваційного розвитку, творчого натхнення, наукових злетів, освітянських досягнень на користь освіти, науки, культури і мистецтва Харкова, Слобожанщини і всієї України!», – сказав голова обласної ради.

Під час урочистостей він також вручив кращим працівникам закладу відзнаки Харківської обласної ради.

Довідково:

У ХДАК сформована оптимальна структура управління. Тут діють 7 факультетів, 25 кафедр, Центр міжнародної освіти і співробітництва, Центр безперервної освіти, підготовчі курси, бібліотека, комп’ютерні класи. До управління академією активно залучаються викладачі, співробітники, аспіранти і студенти.  Підготовка фахівців для сфери культури і мистецтва здійснюється з 8 галузей знань, 13 спеціальностей, за 25 освітньо-професійними та 4 освітньо-науковими спеціальностями.

Високий рівень підготовки фахівців і науково-педагогічних кадрів у ХДАК забезпечує потужний кадровий склад викладачів, понад 70% з яких мають наукові ступені, вчені звання, почесні звання в галузі культури і мистецтва. Тут працюють 58 докторів наук, професорів, 132 кандидати наук, доценти, 30 осіб мають державні почесні звання народного, заслуженого артиста, заслуженого діяча мистецтв, заслуженого працівника культури України тощо.

IMG_3854
IMG_3752
IMG_3757
IMG_3753
IMG_3798
IMG_3781
IMG_3806
IMG_3825
IMG_3873
IMG_3913
IMG_3858
IMG_3920
IMG_3901
IMG_3932
IMG_3906

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я